Realizacje www / it / marketing

Znamy się na owocnej współpracy.

TME
TME

Dla TME Kariera wykonaliśmy wdrożenie oprogramowanie Ewitryna.CMS wraz z dwukierunkową integracją z oprogramowaniem eRecruiter API. W zakresie naszej odpowiedzialności było także spełnienie wewnętrznych wymogów bezpieczeństwa w TME. Całościowe wdrożenie i pełna integracja zostało przeprowadzone w niespełna 3 miesiące.

Dowiedz się więcej
eRecruiter API
Społeczna Akademia Nauk

Dla Społecznej Akademii Nauk przeprowadziliśmy kompleksową kampanię pozyskiwania studentów w Internecie. Prowadzimy także działania serwisowe w zakresie WWW/IT. Budujemy szeroką współpracę opartą o nasze kluczowe kompetencje w zakresie działania na styku technologii informatycznych i marketingu. Dostarczamy także usługi graficzne i strategiczne w zakresie wizerunku uczelnii.

Dowiedz się więcej
Marketing 360
Naturhouse Polska

Prowadzimy działania graficzne polegające na pełnej obsłudze sieci franczyzowej NH w Polsce. Zarządzamy kampaniami Google Ads.

Dowiedz się więcej
Grafika & Google Ads
CareService24

Dla CS24 stworzyliśmy narzędzie ERP odpowiedzialne za realizacji wszystkich kluczowych procesów w firmie. Odpowiadamy zarówno za aspekt finansowy (księgowość, rozliczenia z pracownikami, generowanie raportów) jak i zarządczy (planowanie wizyt, śledzenie wizyt, zarządzanie planami i reagowanie w sytuacjach awaryjnych). Nasze oprogramowanie od ponad 10 lat tworzy informatyczny trzon działania firmy. Elementem oprogramowania była także aplikacja iOS (dystrybucja w modely inHouse).

Dowiedz się więcej
Web Application / iOS
360 Y.E.S.

Stworzyliśmy platforme pozwalającą na zarządzanie indywidualnymi i grupowymi lekcjami organizowanymi przez szkołę językową 360YES. Dzięki zindywiudalizowanemu procesowi doboru tematów i materiałów do poziomu uczniow oddaliśmy szkole narzędzie znacznie ułatwiające zarządzanie kursami. 

Dowiedz się więcej
Symfony Web App
Kennel Club Polska

Stworzyliśmy bazę danych przechowującą informacje o psach rasowych z możliwością generowania dokumentów dla hodowców. Baza została następnie zintegrowana z kolejnymi wdrażanymi rozwiązaniami, w tym ze sklepem internetowym, stroną internetową oraz portalem hodowcy. 

Dowiedz się więcej
WWW + CRM
Optima LG

Firma Optima LG współpracuje z własnym grafikiem i dostarcza nam do wdrożenia pliki PSD. W oparciu o dostarczone materiały wdrożyliśmy szereg rozwiązań WWW (kilkanaście) w tym strony wielojęzykowe. Całość bazuje na naszym autorskim oprogramowaniu Ewitryna.CMS.

Dowiedz się więcej
Multi-lingual
Your Private Tours

Dla holenderskiej firmy Your Private Tours przygotowaliśmy komplet dzialań w Internecie, social media, stronę internetową oraz marketing.

Dowiedz się więcej
Start-up
Co-Spot

Opracowanie koncepcji graficznej i marketingowej dla projektu coworkingowego w Łodzi.

Dowiedz się więcej
Strategia
Office Group

Odnowienie wizerunku firmy Office Group.

Dowiedz się więcej
Rebranding
Polski Instytut Ericksonowski

Dla Polskiego Instytutu Ericksonowskiego wykonaliśmy nowy system do obsługi szkoleń (poprzedni tworzyliśmy ponad 15 lat temu). Nowoczesne rozwiązania zostały połączone z systemem mailingowym Mailo OS (także nasze rozwiązanie) hostowanym na serwerze Klienta. Jednym z elementów wdrożenia była również strona internetowa oparta o rozwiązanie SmartSpot.Cloud™ (zapewniony całoroczny serwis oprogramowania).

Dowiedz się więcej
Szkolenia / CRM

Robimy internety i kropka.


Jeśli szukasz wiedzy lub masz już gotowy plan projektu wypełnij proszę formularz kontaktowy, gdzie koniecznie wskaż jakiego produktu lub usługi potrzebujesz. Oddzwonimy błyskawicznie.

» formularz wyceny

Co nas wyróżnia?

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że możemy zaoferować Ci niezwykle dużo. Najbardziej na świecie kochamy projekty koncepcyjne. Wyzwanie? Kieruj się do nas!

Poprzez synergię myśli, kreacji, technologi i działania tworzymy skuteczne i mierzalne rozwiązania marketingowe i sprzedażowe. Dostarczymy Ci mix procesów, a nie pojedynczą usługę. 


Przeczytaj także...

Zerknij co jeszcze dzieje się w naszej firmie, poczytaj o naszych produktach.