Kariera

Tylko aktualne oferty
jeśli widzisz ofertę dla siebie to jest ona aktualna!

Witaj! Zapoznaj się proszę z naszymi ofertami pracy. Szanujemy Twój czas więc, wszystkie prezentowane na tej stronie oferty są aktualne. Jeśli znajdziesz coś dla siebie prześlij wymagane dokumenty lub po prostu skontaktuj się z nami. Jeśli zgłaszasz się na stanowisko gdzie możesz załączyć swoje portfolio (np. grafik, programista, copywriter) - zrób to. Twoja dotychczasowa praca jest dla nas dużo ważniejsza niż twoje CV i list motywacyjny. 

Kim jesteśmy?
przeczytaj, to Ci może pomóc!

Jesteśmy firmą z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku IT. Zajmujemy się marketingiem internetowym oraz tworzeniem indywidualnych rozwiązań softwarowych dla naszych klientów. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji (szczególnie na stanowiska stażowe lub juniorskie) zapoznaj się z naszym szkoleniem www.skutecznastrona.edu.pl. Posiadamy certyfikat Google Partner. Rekrutujemy osoby do pracy w biurze w Łodzi zarówno w oparciu o umowy o pracę jak i kontrakty B2B. Poszukujemy także partnerów do współpracy zdalnej na terenie całej Polski.

Oferta pracy: Partner / Grafik

Poszukujesz sprawdzonego wykonawcy WWW, a sam posiadasz grupę Klientów, którym świadczysz usługi graficzne i doradcze? Zapraszamy do współpracy B2B. Jeśli wolisz wykonywać dla nas zdalnie prace graficznie, także warto się odezwać.

Swoje zgłoszenie prześlij na adres: rekrutacja@ewitryna.pl


Oferta pracy: Copywriter / CMS Redaktor

Poszukujemy osoby w wymiarze 3/5, 4/5 lub 5/5 etatu do współpracy w zakresie tworzenia i publikowania treści na stronach internetowych oraz tworzenia reklam i treści do reklam.

Zakres obowiązków:

Bezpośredni kontakt z Klientami
Przygotowywanie tekstów i ich publikacja za pomocą narzędzi CMS (Wordpress, Ewitryna.CMS)
Publikacja tekstów/danych dosłanych przez Klientów
Przygotowywanie treści reklam i ich publikacja za pomocą narzędzi marketingowych

Oczekiwania:

Predyspozycje do bezpośredniego kontaktu z klientem
Lekkie pióro (tematy są różnorodne)
Dostępność 8 lub 6 godzin dziennie w wybrane dni
Poziom doświadczenia: staż/junior

Swoje zgłoszenie prześlij na adres: rekrutacja@ewitryna.pl, w nagłówku maila wpisz "Copywriter / CMS Redaktor"