Tworzymy strony internetowe od ponad 15 lat

Projektowanie stron internetowych, Łódź.

Projektuj strony internetowe z Ewitryna.pl

  • Indywidualny projekt graficzny strony internetowej
  • Kompletne oprogramowanie do strony internetowej
  • 12 miesięcy gwarancji
  • Pomoc w marketingu, reklamie
  • Wyjątkowy panel Admina - Ewitryna.CMS
  • Możliwość pracy w modelu PSD2CMS

Ile to kosztuje?

Wskazówki odnośnie obsługiwanych przez nas projektów znajdziesz w zakładce materiały informacyjne!

Od kiedy i jak?
Nasze podejście do projektowania stron internetowych w pigułce.

Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 15 lat. Z każdym rokiem podnosiliśmy swoją innowacyjność, aby dzisiaj móc oferować kompletną usługę 360. Dla nas projektowanie stron internetowych to także doradztwo, poznawanie Klienta oraz późniejsza pomoc w sprzedaży i marketingu jego produktów. Kompletna usługa projektowania strony internetowej pozwoli Twojej firmie przejść się na wyższy poziom marketingu. 

Ciekawą alternatywą do tego podejścia jest model PSD2CMS. W takim podejściu projektowym, oczekujemy dostarczenia do nas gotowych projektów graficznych i opisu działania strony. Taki model współpracy jest tańszy i szybszy w realizacji. Dodatkowo sprowadza on projektowanie strony internetowej do prac programistycznych oraz udzielenia licencji na oprogramowanie CMS. W tak przygotowanym procesie nie występuje komponent doradztwa.

Strona internetowa z wbudowaną wersją mobilną - RWD

Strony internetowe wykonywane przez Ewitryna.pl są dostępne na każdym urządzeniu. Mobilność i dostępność to dzisiaj elementy niezbędne każdego rozwiązania WWW. Pracujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone rozwiązania Bootstrap. 

Rozwój, na który możesz sobie pozwolić
Brak ograniczeń programistycznych

W związku z tym, że pracujemy głównie na własnym oprogramowaniu Ewitryna.CMS - jesteśmy jego twórcą i wyłącznym dystrybutorem w Polsce - możemy je dowolnie rozwijać. Jeśli Twoja firma urośnie, a strona będzie wymagać zmian, możesz łatwo zlecić nam rozbudowę lub modyfikacje na swojej stronie internetowej. Nasza licencja zezwala Ci także na samodzielne ingerowanie w nasze oprogramowanie. 

Opcja 1: Kompleksowe podejście do projektu

W tym modelu tworzenia strony internetowej w projekt angażowane są osoby z różnych działów, wszystko po to, aby w ramach określonego budżetu dostarczyć usługę jak najwyższej jakości. Kompleksowe podejście wiąże się z doradztwem przy dobieraniu treści na stronie i strukturą treści, przeglądem konkurencji, copywritingiem i analizą kumunikacji w powiązaniu z celami biznesowymi. Następnie po wykonaniu mokapów przechodzimy do projektowania graficznego. Po akceptacji projektów graficznych strony internetowej prace przekazywane dą do programistów. Na tym etapie powstają pliki HTML, a następnie wdrażany jest system CMS (zwykle Ewitryna.CMS). Wdrożenie CMSa kończy się szkoleniem z posługiwania się oprogramowaniem. Po wykonaniu i odbiorze oprogramowania stronę należy uzupełnić treścią. Jest to zwykle długi i bardzo istotny proces często także wspierany przez naszą firmę. 

Po uzupełnieniu strona internetowa jest uruchamiana na wskazanym przez Klienta serwerze i w zależności od zakresu prac integrowana z narzędziami marketingowymi. 

Tak przygotowaną stronę można reklamować. Za ten element procesu także bardzo często odpowiadamy.

Opcja 2: Model wdrożenia oprogramowania dla strony internetowej (psd2html, psd2cms)

W tym modelu Klient dostarcza gotowe projekty graficzne strony internetowej (zwykle pliki psd, sketch lub xd). Nasi programiści wykonują oprogramowanie front-end (tzw. stylowanie) i back-end (modyfikacje i instalacja CMS). Po umieszczeniu nieuzupełnionej treściami strony internetowej na wskazanym serwerze i przeszkoleniu Klienta z posługiwania się systemem kończymy projekt.

Zapraszamy do współpracy
Ponad 300 różnorodnych realizacji

Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji projektów stron internetowych. Wiele lat pracy nauczyło nas także bardzo dobrze planować ekosystemy, w których strona działa. Dzięki wiedzy z zakresu marketingu potrafimy wydobyć z Twojej firmy to co najlepsze i w znakomity sposób zaprezentować to Twoim klientom. Jeśli Twoja firma jest na tyle specyficzna, że wymagane są integracje Twojego oprogramowania ze stroną internetową możesz je bez problemu u nas zamówić. 

Zachęcamy do kompleksowego wykorzystania naszej wiedzy z dziedziny marketingu i programowania. 


Przeczytaj także...

Zerknij co jeszcze dzieje się w naszej firmie, poczytaj o naszych produktach.
Chcielibyśmy pracować dla Twojej firmy.

Jeśli podoba Ci się nasza praca i czujesz, że
moglibyśmy Ci pomóc, napisz!