10 lat na rynku IT
Szukasz rzetelnego wykonawcy? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Informacje o firmie

Na rynku technologii informatycznych działamy od roku 2005. Jednym z pierwszych naszych projektów było uruchomienie ogólnopolskiego oficjalnego serwisu internetowego Polskiej Federacji Piłki Plażowej Beach Soccer Polska oraz uruchomienie aplikacji bazodanowych i serwisu internetowego dla Instytutu Inżynierii Materiałów Włókienniczych w Łodzi. Zobacz nasze realizacje.


Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów stron internetowych, systemów informatycznych oraz planów marketingowych. Zobacz listę naszych Klientów.

Obecnie współpracujemy z firmami sektora MSP tworząc na ich potrzeby zarówno oprogramowanie użytkowe, jak i opracowując rozwiązania marketingowe i reklamowe. 

Od 2005 roku rozwijając się wraz z naszymi Klientami i zapotrzebowaniem, jakie stwarzał rynek, znacząco zwiększyliśmy zatrudnienie oraz zmieniliśmy formę działalności. Stawiając na jakość i kompetencje staramy się w miarę możliwości ograniczyć ruchy kadrowe, gdyż jak uważamy doświadczony i dobrze współpracujący zespół to gwarancja sukcesu. 

Mamy nadzieję, że współpraca z nami (jeśli na taką się Państwo zdecydujecie) okaże się owocna zarówno dla nas, jak i dla Państwa - do czego zawsze dokładamy wszelkich starań.

Głównym elementem naszej oferty od samego początku istnienia firmy było i jest projektowanie stron internetowych opartych o przyjazne dla użytkownika oprogramowanie CMS. Obecnie dysponujemy już 4 wersją tego oprogramowania zbudowaną ze szczególnym uwzględnieniem uwag naszych Klientów. Systemy, które oferujemy to licencjonowane przez nas oprogramowanie autorskie. Dzięki temu, nasze rozwiązania bardzo dobrze sprawdzają się w biznesie, który stawia wysokie wymagania wobec aplikacji użytkowych. 

Wraz z rozwojem firmy oraz naszych kompetencji, do oferty wprowadziliśmy z sukcesami także inne istotne usługi i produkty. Warto wymienić chociażby prezentacje multimedialne lub oprogramowanie internetowe tworzone na zamówienie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań!

Pracujemy dla: