Pakiet aktualizacji. Gwarancja. Wsparci i dostęp do bezpłatnych dodatków.

Tanie strony internetowe z aktualizacjami. Płatność roczna.

Szukasz pewnego rozwiązania?

Chciałbyś zakupić nie tylko stronę internetową, ale takż: wsparcie, aktualizacje, utrzymanie strony na serwerze, rozwój oprogramowania, dostęp do bezpłatnych i płatnych dodatków, gotowy projekt graficzny dopasowany do twojej marki?

Jak zamówić? Ile to kosztuje?

Skontaktuj się z nami i umów na rozmowę. Nasz doradca opowie na Twoje pytania.

Co daje SaaS
pewność i bezpieczeństwo

Jeśli cenisz sobie pełen serwis oprogramowania to to będzie rozwiązania dla Ciebie. Nasi informatycy dbają o Twoją stronę internetową, wgrywają wszelkie wymagane aktualizację, modyfikują oprogramowanie, zapewniają działanie strony na poziomie 99,9% rocznie.

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do bezpłatnych i płatnych dodatków, które zawsze możesz uruchomić. Dzięki temu Twoja strona jest zawsze aktualna, a klienci mają do niej bardzo łatwy dostęp.

  • Przez 12 miesięcy, każdego tygodnia, nasi programiści będą pracować dla Ciebie, śledzić zmiany na rynku i wgrywać wymagane aktualizacje. Twoje oprogramowanie będzie zawsze aktualne.

  • Nie zostaniesz sam z niedziałającą stroną. Oferujemy usługę wartą swojej ceny. Gwarancja dostępności oprogramowania na poziomie 99,9% w ciągu roku.

  • Skontaktujemy się z Twoim dostawcą adresu www, aby uruchomić stronę za Ciebie. Nie musisz być technologicznym specem.

  • Otrzymasz pakiet materiałów szkoleniowych video i pdf, do których możesz wracać tak często jak tego potrzebujesz. Są online i zawsze są aktualne.

  • Twoja strona będzie działać na wszystkich urządzenia, od smartfona po telewizor 8K.

  • Otrzymasz możliwość zgłaszania swoich uwag i nowych funkcji. Będziemy je uwzględniać w swoich pracach. Chcemy, abyś miał dostęp do coraz lepszych narzędzi. 

  • Bezpłatny dostęp do dodatków w Smart Market pozwoli Ci rozwijać swoją stronę o nowe przydatne funkcje.