Pakiet aktualizacji. Gwarancja. Wsparcie i dostęp do bezpłatnych dodatków.

Tanie strony internetowe z aktualizacjami. Płatność roczna.

Szukasz pewnego rozwiązania?

Chciałbyś zakupić nie tylko stronę internetową, ale takż: serwis i aktualizacje? Zapoznaj się z rozwiązaniem SmartSpot.Cloud™

Jak zamówić? Ile to kosztuje?

Skontaktuj się z nami i umów na rozmowę. Nasz doradca opowie na Twoje pytania.

Co daje SaaS
i jakie ma wady?

Jeśli cenisz sobie pełen serwis oprogramowania to to będzie rozwiązania dla Ciebie. Nasi informatycy dbają o Twoją stronę internetową, wgrywają wszelkie wymagane aktualizację i rozwijają funckje twojego  oprogramowania. 

Klasyczny SaaS wiąże się z miesięcznymi/rocznymi opłatami, po ktrórych zaprzestaniu tracisz dostęp do swojej strony. U nas działa to inaczej, licencję otrzymujesz na zawszę. Stronę instalujemy na Twoim serwerze!

  • Przez 12 miesięcy, każdego tygodnia, nasi programiści będą pracować dla Ciebie, śledzić zmiany na rynku i wgrywać wymagane aktualizacje. Twoje oprogramowanie będzie zawsze aktualne.

  • Nie zostaniesz sam z niedziałającą stroną. Oferujemy usługę wartą swojej ceny.

  • Skontaktujemy się z Twoim dostawcą adresu www, aby uruchomić stronę za Ciebie. Nie musisz być technologicznym specem.

  • Otrzymasz pakiet materiałów szkoleniowych video i pdf, do których możesz wracać tak często jak tego potrzebujesz. Są online i zawsze są aktualne.

  • Twoja strona będzie działać na wszystkich urządzenia, od smartfona po telewizor 8K.

  • Otrzymasz możliwość zgłaszania swoich uwag i nowych funkcji. Będziemy je uwzględniać w swoich pracach. Chcemy, abyś miał dostęp do coraz lepszych narzędzi.