Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Marketing w MediachSpołecznościowych

Reklama w oparciu o najlepsze standardyKreujemy angażujące marki, budujemy relacje z Twoimi klientamiFacebook, Instagram, LinkedIn

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Staż

Zanim napiszesz przespaceruj się po naszej firmie. Zapraszamy na płatny staż (biuro Łódź)! Staż realizowany jest w wymiarze 40h tygodniowo, nie ma możliwości pracy zdalnej.


Płatny staż w Ewitryna.pl

Jeśli jesteś pasjonatem marketingu internetowego. Jeśli chcesz się rozwijać i pracować w firmie, w której każda osoba jest ważna. Jeśli chcesz widzieć efekty swojej pracy, osobiście poznać klientów... to bardzo dobrze trafiłeś.

Staże nie są realizowane za pieniądze z urzędu pracy. Czy ma to jakieś znaczenie? Oczywiście. Oznacza to, że od pierwszych dni będziemy przygotowywać Cię do pracy w naszej firmie. W naszym interesie jest, abyś podczas stażu nauczył lub nauczyła się jak najwięcej. Chcemy zapewnić Ci miejsce pracy.

Staż jest formą łagodnego startu, pozwala poznać firmę, zasady w niej panujące, organizację pracy i zespół. 

Kogo szukamy, kogo potrzebujemy najbardziej?

Na staż przyjmujemy osoby chcące zająć się na poważnie programowaniem, doradztwem w marketingu internetowym, prowadzeniem szkoleń, sprzedażą czy zarządzaniem projektami. Szukamy taże copywriterów. Nie prowadzimy staży dla grafików.

Nie jesteśmy korporacją. Nie prowadzimy wieloetapowego procesu rekrutacji. Jeśli Cię zaprosimy, porozmawiamy. W ciągu kilku dni wspólnie z Tobą zdecydujemy, czy chcemy razem współpracować. Ty poznasz nasze warunki, my poznamy Twoje. Staż realizowany jest w biurze w Łodzi.

Wymagane dokumenty

Jeśli chcesz u nas pracować prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz krótką informacą dlaczego chcesz pracować właśnie u nas. Jeśli posiadasz portfolio lub możesz pochwalić się innymi swoimi osiągnięciami koniecznie załącz je w mailu (lub podaj link do nich). Wiadomość wyślij na adres rekrutacja@ewitryna.pl, w nagłówku e-maila wpisując słowo STAŻ - TWOJE PRZYSZŁE STANOWISKO (możesz wymyślić jakąś kreatywną nazwę).

Nie zapomnij dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Pracujemy dla: