Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Marketing Social Media &Google AdWords

Certyfikat Google PartnerFacebook, LinkedIn, InstagramSEO, SEM 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Staż

Zanim napiszesz przespaceruj się po naszej firmie. Zapraszamy na płatny staż (biuro Łódź)! Staż realizowany jest w wymiarze 40h tygodniowo, nie ma możliwości pracy zdalnej.


Płatny staż w Ewitryna.pl

Jeśli jesteś pasjonatem marketingu internetowego. Jeśli chcesz się rozwijać i pracować w firmie, w której każda osoba jest ważna. Jeśli chcesz widzieć efekty swojej pracy, osobiście poznać klientów... to bardzo dobrze trafiłeś.

Staże nie są realizowane za pieniądze z urzędu pracy. Czy ma to jakieś znaczenie? Oczywiście. Oznacza to, że od pierwszych dni będziemy przygotowywać Cię do pracy w naszej firmie. W naszym interesie jest, abyś podczas stażu nauczył lub nauczyła się jak najwięcej. Chcemy zapewnić Ci miejsce pracy.

Staż jest formą łagodnego startu, pozwala poznać firmę, zasady w niej panujące, organizację pracy i zespół. 

Kogo szukamy, kogo potrzebujemy najbardziej?

Na staż przyjmujemy osoby chcące zająć się na poważnie programowaniem, doradztwem w marketingu internetowym, prowadzeniem szkoleń, sprzedażą czy zarządzaniem projektami. Szukamy taże copywriterów. Nie prowadzimy staży dla grafików.

Nie jesteśmy korporacją. Nie prowadzimy wieloetapowego procesu rekrutacji. Jeśli Cię zaprosimy, porozmawiamy. W ciągu kilku dni wspólnie z Tobą zdecydujemy, czy chcemy razem współpracować. Ty poznasz nasze warunki, my poznamy Twoje. Staż realizowany jest w biurze w Łodzi.

Wymagane dokumenty

Jeśli chcesz u nas pracować prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz krótką informacą dlaczego chcesz pracować właśnie u nas. Jeśli posiadasz portfolio lub możesz pochwalić się innymi swoimi osiągnięciami koniecznie załącz je w mailu (lub podaj link do nich). Wiadomość wyślij na adres rekrutacja@ewitryna.pl, w nagłówku e-maila wpisując słowo STAŻ - TWOJE PRZYSZŁE STANOWISKO (możesz wymyślić jakąś kreatywną nazwę).

Nie zapomnij dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Pracujemy dla: