Znajdź pracę w Ewitryna.pl
Tylko aktualne ogłoszenia. B2B i umowy o pracę. Program płatnych staży. Sprawdź teraz!

Kariera

Witaj! Skoro jesteś w dziale kariera zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Jeśli znajdziesz coś dla siebie prześlij wymagane dokumenty. Uwaga! Wszystkie wyświetlane oferty są aktualne.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku IT. Zajmujemy się marketingiem internetowym oraz tworzeniem indywidualnych rozwiązań softwarowych dla naszych klientów. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji (szczególnie na stanowiska stażowe lub juniorskie) zapoznaj się z naszym szkoleniem www.skutecznastrona.edu.pl. Posiadamy certyfikat Google Partner. Rekrutujemy osoby do pracy w biurze w Łodzi zarówno w oparciu o umowy w pracę jak i kontrakty B2B. Jeśli możliwa jest praca zdalna zostanie to wyraźnie wskazane w ofercie pracy.

Oferty pracy

A może staż?

Możesz spróbować swoich sił także w programie stażowym. Kliknij i sprawdź. Staż.

Jesteś specjalistą i szukasz dorywczej pracy zdalnej?

Jeśli jesteś specjalista i szukasz stałej pracy zdalnej (w wymiarze 40 - 80h miesięcznie) wyślij wiadomość na adres rekrutacja@ewitryna.pl w nagłówku wpisując nazwę spacjalizacji (np. Graphic Designer, Copywriter, PHP Developer, Front-End Developer, AdWords Specialist, Facebook Specialist) podaj także link do zrealizowanych prac, preferowaną formę umowy oraz swoją stawkę za 40h pracy. Zapraszamy do współpracy!

Pracujemy dla: