Znajdź pracę w Ewitryna.pl
Tylko aktualne ogłoszenia. B2B i umowy o pracę. Program płatnych staży. Sprawdź teraz!

Kariera

Witaj! Skoro jesteś w dziale kariera zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Jeśli znajdziesz coś dla siebie prześlij wymagane dokumenty. Uwaga! Wszystkie wyświetlane oferty są aktualne.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku IT. Zajmujemy się marketingiem internetowym oraz tworzeniem indywidualnych rozwiązań softwarowych dla naszych klientów. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji (szczególnie na stanowiska stażowe lub juniorskie) zapoznaj się z naszym szkoleniem www.skutecznastrona.edu.pl. Posiadamy certyfikat Google Partner. Rekrutujemy osoby do pracy w biurze w Łodzi zarówno w oparciu o umowy w pracę jak i kontrakty B2B.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które cenią swój czas. Osób, które są w stanie dać z siebie dużo w trakcie dnia pracy i nie lubią nadgodzin. Dbamy o to by realnie planować działania i szukamy kogoś kto będzie jednym z filarów naszego zespołu. Poszukujemy specjalistów w swoich dziedzinach i pasjonatów, którzy chcą się sumienie uczyć. W zależności od stanowiska wymagamy konkretnej wiedzy lub oferujemy dobry, praktyczny program szkoleniowy. Zapraszamy, lista stanowisk, warunki i wymagania poniżej...

Oferty pracy

A może staż?

Możesz spróbować swoich sił także w programie stażowym. Kliknij i sprawdź. Staż.

Pracujemy dla: