Znajdź pracę w Ewitryna.pl
Tylko aktualne ogłoszenia. B2B i umowy o pracę. Program płatnych staży. Sprawdź teraz!

Płatny staż w dziale marketingu

Staż w dziale marketingu / B2B lub umowa zlecenie / Biuro Łódź

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnią historią. Jeśli chcesz współtworzyć z nami nowoczesne rozwiązania internetowe, cenisz profesjonalizm oraz komfort pracy w małym zespole zapraszamy Cię do nas.

Szukamy stażysty do działu marketingu.

Zadania i obowiązki w skrócie

  • Prowadzenie jednego projektu własnego
  • Pomoc przy projektach innych członków zespołu
  • Kontakt z różnymi działami firmy, wprowadzanie danych o zadaniach i ich nadzorowanie

Wymagania

  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Podstawowa wiedza o marketingu internetowym
  • Praca od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy, minimum 20h.

Mile widziane

  • Ceryfikacja Google AdWords (dowolny poziom)
  • Poczycie estetyki przydatne przy rekomendowaniu doboru zdjęć
  • Umiejętność pisania tekstów blogowych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie
  • Szkolenia wewnętrzne (narzędzia Google)
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Dobra atmosfera pracy
  • Multisport
  • Dofinansowanie języka angielskiego (Native Speakers)

Zgłoszenie (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@ewitryna.pl w nagłówku maila wpisując Staż w dziale marketingu.