Znajdź pracę w Ewitryna.pl
Tylko aktualne ogłoszenia. B2B i umowy o pracę. Program płatnych staży. Sprawdź teraz!

Account Manager

Account Manager / B2B lub Etat / Biuro Łódź

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnią historią. Jeśli chcesz współtworzyć z nami nowoczesne rozwiązania internetowe, cenisz profesjonalizm oraz komfort pracy w małym zespole zapraszamy Cię do nas.

Szukamy osoby do pracy na stanowisku: Junior Account Manager. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług firmy oraz prowadzenie projektów firmy,

Zadania i obowiązki w skrócie

  • Prowadzenie projektów pozyskanych przez firmę
  • Szacowanie kosztów projektów, szkolenia klientów (CMS)
  • Przygotowywanie dokumentów projektowych (umowy, harmonogramy)
  • Kontakt z podywkonawcami, nadzorowanie prac i terminów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Certyfikacja Google AdWords oraz praktyczna wiedza z zakresu marketingu internetowego (Facebook, Google Analytics)
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z działami IT (wewnątrz firmy i poza nią)
  • Doświadczenie we współpracy z działami graficznymi (wewnątrz firmy i poza nią)
  • Doświadczenie przy prowadzeniu szkoleń otwartych, prezentacji
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów na potrzeby przetargów i współpracy z urzędami
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B (preferowany) lub etat
  • Szkolenia wewnętrzne (obsługa systemu CMS, przygotowywanie wycen, procedury obsługi klientów, adwords, facebook ads, raportowanie)
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Dobra atmosfera pracy
  • Dofinansowanie języka angielskiego (Native Speakers)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@ewitryna.pl w nagłówku maila wpisując Account Manager.