Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Marketing Social Media &Google AdWords

Certyfikat Google PartnerFacebook, LinkedIn, InstagramSEO, SEM 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Pozycjonowanie SEO, droga do sukcesu Twojej firmy

« Wstecz

Pozycjonowanie SEO Ewitryna

Wyobraź sobie, że chcesz kupić garnek. Wybierasz się więc na pobliski targ, który słynie z tego, że wszystko możesz na nim dostać. Rozglądasz się za stoiskiem z najlepszymi garnkami. Każdy stragan walczy o Twoją uwagę. Wybierzesz ten, który będzie się czymś wyróżniał.
O miejscu zakupu zadecyduje także jego położenie. Mając w zasięgu wzroku 5 stoisk z garnkami, bardziej prawdopodobne, że udasz się do któregoś z nich, a nie do położonego na drugim końcu.

Podobną zasadą pokieruje się Twój potencjalny klient.

 97% użytkowników Internetu w Polsce zaczyna poszukiwania produktów i usług w wyszukiwarce Google.

Warto zadbać o to, by być w niej jak najlepiej widocznym.

Co to jest SEO?

Search engine optimization to optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek internetowych (nazywana też pozycjonowaniem). Głównym celem procesu optymalizacji jest umieszczenie Twojego serwisu na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce.

Jak to działa?

W przeciwieństwie do płatnych reklam typu AdWords, które pojawiają się na samej górze okna wyszukiwarki lub w jego prawej części, pozycjonowanie jest procesem, za który Google nie pobiera żadnych opłat.

To czy Twoja firma znajdzie się na najlepszej pozycji zależy od szeregu algorytmów wyszukiwarek i tego w jaki sposób je wykorzystasz. Optymalizacja może przebiegać na dwóch poziomach – treści witryny (widocznej dla Twojego potencjalnego klienta) i kodu strony (niewidocznego z poziomu odwiedzającego).

Jak szybko?

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, dojście do wysokich pozycji w wyszukiwarce może zająć nawet kilkanaście miesięcy!
Podchodź ostrożnie do wykonawców, którzy obiecują Ci wspięcie się na szczyt wyszukiwarki w ciągu kilku tygodni. Zwykle jest to efekt nieetycznych i nielegalnych praktyk, które są surowo karane przez Google'a.

Im wcześniej rozpoczniesz swoją kampanię, tym lepiej!
Jeśli myślisz o pozycjonowaniu swojej strony, nie czekaj, już teraz skontaktuj się z nami!

Jak zacząć?

Są dwa sposoby. Możesz albo samodzielnie zająć się pozycjonowaniem swojej strony, albo zatrudnić doświadczoną firmę, która zajmie się tym za Ciebie.


Jeżeli nie posiadasz żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, warto zacząć od współpracy z firmą outsoursingową, którą możesz kontynuować (np. zlecić stałą opiekę nad pozycjonowaniem strony) lub przerwać w dogodnym dla siebie momencie (i prowadzić pozycjonowanie samodzielnie).

Zakres cenowy takich zleceń jest bardzo szeroki w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań

(zapytaj o bezpłatną wycenę).

Pozycjonowanie SEO, współpracuj z  Ewitryną

Bezpłatny kurs e-mailowy

Interesuje Cię temat optymalizacji działań reklamowych dla stron WWW? Zapraszamy na bezpłatny kurs emailowy systematyzujący wiedzę o marketingu internetowym. Dogłębnie, od podstaw i zrozumiałym językiem wyjaśniamy na czym polega skuteczna reklama w Internecie.

Serdecznie polecamy!

Przejdź na stronę kursu
kurs jest w 100% bezpłatny


strony internetowe ewitryna skutecznastrona.edu.pl - bezpłatny kurs e-mailowy

Pracujemy dla: