Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Marketing Social Media &Google AdWords

Certyfikat Google PartnerFacebook, LinkedIn, InstagramSEO, SEM 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Nowa strona dla Optima Logistic Group

« Wstecz

Z firmą Optima Logistic Group współpracujemy od wielu lat tworząc dla nich rozwiązania bazujące na dostarczanych przez fimę grafikach. Wykonaliśmy już kilka stron internetowych z czego najnowsza, to właśnie Optima LG - główna strona firmy. Zobacz tutaj.

Od pliku PSD z grafiką do działającej strony z Ewitryna.CMS

Nie zawsze odpowiadamy za wykonanie projektów graficznych. Często - tak jak w tym przypadku - projekty otrzymujemy od Klienta. Naszym zadaniem jest techniczne opracowanie plików PSD i przemienienie ich w działającą stronę internetową. Dokładnie taki scenariusz miał miejsce w przypadku strony internetowej dla Optima Logistic Group. Poniżej zrzut ekrany z działającej strony internetowej. Strona została w całości samodzielnie uzupełniona przez Klienta za pomocą naszego systemu Ewitryna.CMS (w tym przypadku obsługującego 8 języków).

Pliki graficzne bez projektów mobilnych - dostarczone przez Klienta. Wersje mobilne opracowane na podstawie dobrych praktyk i naszego doświadczenia. 8 kompletnych wersji jezykowych strony WWW do wykonania. Wszystko oparte o rozwiązanie Ewitryna.CMS. Tysiące linijek kodu. Konsultacje. I na koniec. Wspaniale działająca, piękna i niezwykle dobrze przemyślana strona internetowa. 

Sprawdź ofertę PSD2CSS i PSD2CMS

Bezpłatny kurs e-mailowy

Interesuje Cię temat optymalizacji działań reklamowych dla stron WWW? Zapraszamy na bezpłatny kurs emailowy systematyzujący wiedzę o marketingu internetowym. Dogłębnie, od podstaw i zrozumiałym językiem wyjaśniamy na czym polega skuteczna reklama w Internecie.

Serdecznie polecamy!

Przejdź na stronę kursu
kurs jest w 100% bezpłatny


strony internetowe ewitryna skutecznastrona.edu.pl - bezpłatny kurs e-mailowy

Pracujemy dla: