Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Marketing Social Media &Google AdWords

Certyfikat Google PartnerFacebook, LinkedIn, InstagramSEO, SEM 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

JivoChat - Chat OnLine dla wymagających, LiveChat

« Wstecz

JivoChat to narzędzie wyjątkowe pod każdym względem. Prostota działania, bardzo łatwa instalacja, dostępność bezpłatnej licencji na bezterminowe użytkowanie. Wszystkie te aspekty sprawiają, że jest to rozwiązanie godne polecenia. Warto także sprawdzić je na swojej stronie internetowej.

Dostępny na Android, iOS, Windows i Mac!

Chatować z naszymi klientami można, korzystając z aplikacji pod system operacyjny Windows, Mac, a także używając wersji przeglądarkowej lub aplikacji mobilnej na system Android lub iOS. Warto zaznaczyć, że aplikacje pilnują się wzajemnie - co oznacza, że logując się do którejkolwiek z nich, automatycznie wygaszane są inne sesje. Dzięki temu mamy pewność, że nie pozostajemy przypadkowo zalogowani na urządzeniu, z którego nie korzystamy.

Triggery, czyli... automatycznie zachęcamy do rozmowy

Bardzo ciekawym rozwiązaniem pozwalającym znacząco podnieść efektywność LiveChatu JivoChat są Triggery. Powodują one, że chat zaczepia naszych klientów, skłaniając ich do skontaktowania się z nami. To sprawia, że nawiązywanie komunikacji staje się bardzo naturalne. Aby chat nie odstawał kolorystycznie od naszej strony internetowej, otrzymujemy możliwość pełnego dopasowania wyglądu (kolorystyki) narzędzia oraz określenia jego położenia. Co więcej, zmiany barw są naprawdę proste. Zespół JivoChat zadbał także o gotową polską wersję językową. Przełączamy jedną opcję i dysponujemy polskim chatem. 

Co jeszcze oferuje JivoChat?

Możliwości narzędzia są imponujące. Chat oferuje rozmowy głosowe, statystyki rozmów, zapisywanie rozmowy na emailu. Poniżej wklejamy pełną listę opcji ze strony JivoChat.

Przetestuj zupełnie za darmo

Pełna funkcjonalność jest dostępna za darmo przez 14 dni. Wersji bezpłatnej (okrojonej, ale nadal bardzo funkcjonalnej) możemy używać, jak długo chcemy. Tym bardziej warto przetestować to rozwiązanie.

Jeśli zamierzacie sprawdzić, jak działa JivoChat, kliknijcie proszę tutaj. Dzięki temu, nabijcie nam kilka pozytywnych punktów w zespole JivoChat :) Udanego korzystania! Acha... oczywiście wszystkie materiały na tej stronie zostały wykorzystane za zgodą zespołu JivoChat.

Bezpłatny kurs e-mailowy

Interesuje Cię temat optymalizacji działań reklamowych dla stron WWW? Zapraszamy na bezpłatny kurs emailowy systematyzujący wiedzę o marketingu internetowym. Dogłębnie, od podstaw i zrozumiałym językiem wyjaśniamy na czym polega skuteczna reklama w Internecie.

Serdecznie polecamy!

Przejdź na stronę kursu
kurs jest w 100% bezpłatny


strony internetowe ewitryna skutecznastrona.edu.pl - bezpłatny kurs e-mailowy

Pracujemy dla: