Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Marketing Social Media &Google AdWords

Certyfikat Google PartnerFacebook, LinkedIn, InstagramSEO, SEM 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Ewitryna - członek Łódzkiego Towarzystwa Biznesowego

« Wstecz

Ewitryna członkiem Łódzkiego Towarzystwa Biznesowego

Jesteśmy jednym z członków Łódzkiego Towarzystwa Biznesowego. Jest to instytucja wspomagająca działania biznesowe wszelkiego rodzaju. Po przejściu rekrutacji oraz po uiszczeniu określonych w regulaminie kosztów, można brać udział w cotygodniowych spotkaniach biznesowych.


Podczas spotkań uczestnicy biorą udział w sesjach szkoleniowych obejmujących różne zagadnienia, jak negocjacje, marketing, biznes międzynarodowy czy autoprezentację.

Członkowie mają również możliwość przedstawienia swojej firmy szerokiej rzeszy odbiorców, a tym samym pozyskania nowych partnerów biznesowych. Każdy z członków Towarzystwa Biznesowego przez lata tworzy sieć kontaktów, którymi może podzielić się z uczestnikami spotkań. Uważamy, że networking jest dobrym partnerem każdego biznesu, dlatego nasi reprezentanci aktywnie uczestniczą w spotkaniach towarzystwa. 


W Łodzi zebrania Towarzystwa Biznesowego odbywają się w każdą środę o godzinie 7.00 w Restauracji Le Loft (ul. Tymienieckiego 20).

Bezpłatny kurs e-mailowy

Interesuje Cię temat optymalizacji działań reklamowych dla stron WWW? Zapraszamy na bezpłatny kurs emailowy systematyzujący wiedzę o marketingu internetowym. Dogłębnie, od podstaw i zrozumiałym językiem wyjaśniamy na czym polega skuteczna reklama w Internecie.

Serdecznie polecamy!

Przejdź na stronę kursu
kurs jest w 100% bezpłatny


strony internetowe ewitryna skutecznastrona.edu.pl - bezpłatny kurs e-mailowy

Pracujemy dla: