Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Marketing Social Media &Google AdWords

Certyfikat Google PartnerFacebook, LinkedIn, InstagramSEO, SEM 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Coraz bliżej Święta... czyli najlepsze reklamy 2017

« Wstecz

Czujecie już magię Świąt? Jeszcze nie?! Marketingowcy już od dawna oddychają zapachem choinki, by dostarczyć nam na czas reklamy, które poruszą nasze serca, rozśmieszą lub doprowadzą do łez. Nie każdemu się to udaje, jednak z roku na rok przybywa udanych, niebanalnych kampanii. Zapraszamy do zapoznania się ze spotami, które trzeba zobaczyć!

Marchewka dla renifera

Wprawdzie McDonald's średnio kojarzy się ze świąteczną atmosferą, jednak czuje klimat! Mała dziewczynka czeka nie tylko na Mikołaja i prezenty, ale również renifera. I to dla niego właśnie, podczas wizyty w restauracji, zostawia jedną marchewkę... a później wraca po zapas dla całego zaprzęgu.

Polski akcent

Allegro jest ekspertem w dziedzinie wyciskania łez. Marka nie zawiodła również w tym roku. Nowy spot opowiada historię chłopca, który dostaje od rodziców magiczny talizman. Przedmiot przynosi mu szczęście i chroni przed kłopotami. W pewnym momencie postanawia go oddać. Jeśli jeszcze nie wiecie komu i dlaczego – koniecznie obejrzyjcie klip!

Misiowe wyprawy

Parę misiów z reklamy lotniska Heathrow poznaliśmy już w zeszłym roku – jednak teraz możemy bliżej przyjrzeć się historii ich miłości. Poznali się w 1967 roku na pokładzie samolotu. On – pasażer, ona – stewardessa. Obydwoje często podróżują, więc lotnisko jest świadkiem ich pożegnań i powrotów oraz wielkich emocji, które wspólnie przeżywają. Lata mijają, a oni wciąż z utęsknieniem czekają na siebie na tym samym lotnisku, najpierw w towarzystwie dzieci, a później wnuków.

Święta są dla wszystkich,

a w Tesco „każdy jest mile widziany” – taka jest myśl przewodnia nowej kampanii supermarketu. Reklama spotkała się z falą krytyki. Jesteście ciekawi dlaczego? Zobaczcie:

To tylko kilka świątecznych reklam, które podbiły nasze serca. Jak co roku nie zawiedli John Lewis, Marks&Spencer, zachwyciły nas też spoty Ikea, Penny i Apple. Szkoda, że Boże Narodzenie jest tylko raz w roku!

Bezpłatny kurs e-mailowy

Interesuje Cię temat optymalizacji działań reklamowych dla stron WWW? Zapraszamy na bezpłatny kurs emailowy systematyzujący wiedzę o marketingu internetowym. Dogłębnie, od podstaw i zrozumiałym językiem wyjaśniamy na czym polega skuteczna reklama w Internecie.

Serdecznie polecamy!

Przejdź na stronę kursu
kurs jest w 100% bezpłatny


strony internetowe ewitryna skutecznastrona.edu.pl - bezpłatny kurs e-mailowy

Pracujemy dla: