Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Marketing Social Media &Google AdWords

Certyfikat Google PartnerFacebook, LinkedIn, InstagramSEO, SEM 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Chcesz być wysoko? Pisz teksty!

« Wstecz

 odpowiednio przygotowane treści na witrynie

Jako właściciele stron internetowych, z pewnością stanęliście przed wyzwaniem związanym z uzupełnieniem jej w treści. Nieraz pewnie zastanawialiście się nad tym, czy wykonaliście to dobrze i czy wprowadzona treść zachęci potencjalnego klienta do zakupu lub kontaktu. Z pewnością większość z Was boryka się również z promocją swojej strony w Internecie.


Najczęstszą usługą, o którą pytają nas Klienci jest pozycjonowanie. Wysoka pozycja w Google stanowi priorytet niezależnie od branży. Jednak to, o czym często większość nie wie, to wartość, jaką dają odpowiednio przygotowane treści na witrynie.

Optymalizacja zawartości naszej strony powinna być jednym z najważniejszych ruchów, które powinniśmy podjąć, aby zwiększyć swoją pozycję i ruch na stronie. Niestety mało wartościowa strona nawet przy znacznym zapleczu linków, nie osiągnie satysfakcjonujących rezultatów. Google nigdy nie będzie postrzegał korzystnie naszą witrynę, jeśli teksty na niej będą kiepsko przygotowane lub będzie ich bardzo mało.


Skuteczna optymalizacja tekstu będzie łączyła w sobie zawartość, która będzie wartościowa dla naszych klientów z działaniami pod kątem wyszukiwarki. Co ważne, nie polega to na tym, aby tworzyć teksty SEO, które będą wypełnione po sam brzeg jak największą ilością słów kluczowych. Oczywiście ważne będą takie elementy, jak dobrze dobrany tytuł, słowa kluczowe czy opis artykułu.


Ważna jest wartość, jaką damy klientowi oferując mu dobrej jakości artykuł. Możemy mieć nadzieję, że spowoduje to, że sam Klient będzie linkował i polecał nasze artykuły dalej, zwiększając ruch na stronie. W efekcie budowanie trwałej relacji z odbiorcami i tworzenie wartościowych tekstów na blogu lub w innej zakładce na stronie, może okazać się trwalsza i efektywniejsza niż zaplecze linków do naszej witryny. Działania związane z optymalizacją strony będą korzystne również dla wyszukiwarki Google, która z pewnoścą wyżej oceni naszą witrynę.


Im lepiej przygotowane teksty na stronie, które będą dodatkowo atrakcyjne dla odwiedzających, tym większe szanse na to, aby z czasem rosła pozycja naszej strony. Jest to także podstawa dla dalszego promowania naszej strony internetowej.

Oprócz tego, lepiej przygotowana strona internetowa wygeneruje nam oszczędności np. przy planowaniu kampanii AdWords, czy na Facebooku. 

 

Zachęcamy do podjęcia wyzwania w pisaniu tekstów! Najlepiej 1-3 wpisy tygodniowo. Jak się nie uda, zapraszamy do nas.

Bezpłatny kurs e-mailowy

Interesuje Cię temat optymalizacji działań reklamowych dla stron WWW? Zapraszamy na bezpłatny kurs emailowy systematyzujący wiedzę o marketingu internetowym. Dogłębnie, od podstaw i zrozumiałym językiem wyjaśniamy na czym polega skuteczna reklama w Internecie.

Serdecznie polecamy!

Przejdź na stronę kursu
kurs jest w 100% bezpłatny


strony internetowe ewitryna skutecznastrona.edu.pl - bezpłatny kurs e-mailowy

Pracujemy dla: