Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Marketing Social Media &Google AdWords

Certyfikat Google PartnerFacebook, LinkedIn, InstagramSEO, SEM 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Blog

audyt.jpg
3006.2015

Czym jest audyt SEO?

Jak szybko sprawdzić, czy nasza strona dobrze się pozycjonuje? Przeprowadź jej audyt! To wyczerpująca analiza, która podpowie Ci w jakim stopniu Twoja strona odpowiada na wymogi wyszukiwarek.

0107.2015

Audyt SEO w specjalnej cenie!

Chcesz mieć pewność, że Twoja strona dobrze się pozycjonuje? Tylko dzisiaj możesz to sprawdzić w promocyjnej cenie!

konstrukcja.jpg
2306.2015

Koniec remontu - przedstawiamy nową stronę Ewitryny!

Po wielu testach, przemyśleniach, burzach mózgów, wzlotach i upadkach - oto jest! Nasza nowa strona:)

A mówią, że szewc bez butów chodzi...

tor-wyscigowy.jpg
2006.2015

Pozycjonowanie SEO - Nowe podejście wymagane!

Obecne algorytmy Google bardzo szybko potrafią wykryć i ukarać strony, które nie spełniają wymogów wyszukiwarki. Więc albo systematycznie pracujemy nad optymalizacją naszej strony, albo giniemy - przynajmniej w wynikach wyszukiwania.

1379995_96859888.jpg
1706.2015

5 sposobów na zadbanie o swoją stronę przed wakacjami

Wakacje już zapasem, dla jednych to okres odpoczynku, dla innych wzmożonej pracy. Postanowiliśmy w związku z tym przygotować kilka porad związanych z optymalizacją strony www i działań marketingowych w Internecie.

aktualizacja-rss.jpg
1506.2015

Skąd się biorą Twoi klienci, czyli o Google Analytics słów kilka

Właściciele stron internetowych dzielą się na dwie zasadnicze grupy: tych, którzy na słowo „statystyki strony” reagują radosnym podnieceniem i tych którzy uciekają od tej frazy, gdzie pieprz rośnie. Jeżeli należysz do tych pierwszych – można Ci pozazdrościć, jeżeli do tych drugich – głowa do góry!

account-manager.jpg
1106.2015

Przedsiębiorco, sprawdź swoją stronę przed wakacjami!

Jesteś właścicielem strony internetowej? Prowadzisz działania marketingowe – reklamy AdWordsFacebook Ads? Wakacje to okres licznych wyjazdów, dlatego niezwykle ważne staje się dokładne przeanalizowanie, czy nasza strona www działa prawidłowo. O co powinniśmy zadbać? Poniżej omówimy najważniejsze elementy strony, których działanie powinniśmy sprawdzić.

chlopcy-grajacy-w-pilke.jpg
0805.2015

YouTube w służbie dzieciom - nowa aplikacja

4 z 5 najczęściej oglądanych kanałów na YT w marcu było dedykowanych dzieciom, a ich łączna oglądalność wyniosła ponad 1,5 miliarda wyświetleń. W 2014 roku oglądalność filmów określanych jako „rodzinna rozrywka” wzrosła o 200%. Według danych z firmy Ofcom, ponad połowa dzieci w wieku 8 – 11 lat korzysta z YT. Wobec takich danych YouTube nie mógł pozostać obojętny.

wlosy.jpg
0106.2015

Facebook vs YouTube, czyli walka o internautę

YouTube jako pionierski serwis służący do zamieszczania i odtwarzania filmów był do niedawna bezkonkurencyjny w swojej branży. Co minutę z całego świata na serwer wpływa 300 godzin nowych filmów. Każdego dnia portal ma 7 miliardów odsłon, które według prognoz zwiększą się do 8 miliardów przed końcem 2015 r. Co zatem może pójść nie tak?

palac-prezydencki.jpg
2705.2015

Analiza kampanii wyborczych pod kątem działań w social media

Jeszcze kilka lat temu kampanie wyborcze w Polsce opierały się głównie na reklamach sponsorowanych w mediach broadcastowych i działaniach terenowych. Jednak współczesny marketing obiera zupełnie nowe, interaktywne tory, którymi podążają także kandydaci na przyszłego prezydenta.

trolling.jpg
2804.2015

Google wypowiada walkę internetowym trolom!

Google zaczyna troszczyć się także o nasze dobre samopoczucie w Internecie... Czy zjawisko trollowania odejdzie do lamusa?

big_skutecznastrona.edu.pl-www.jpg
2204.2015

Sukces platformy SkutecznaStrona.edu.pl

Rośnie ilość osób, które przeszły nasze szkolenia z marketingu internetowego. W ostatnim czasie odnotowaliśmy ponad ośmiuset kursantów, którzy zarejestrowali się w naszym serwisie.

letters-web-http-3-761986-s.jpg
1404.2015

Zmiany algorytmów Google – kolejne strony spadną w wynikach wyszukiwania

Tym razem algorytmy Google biorą się za strony przejściowe. Czy oby na pewno tylko one ucierpią na tych zmianach?

big_grafika_-1.jpg
0704.2015

Kolejne zmiany w Google - strony niemobilne na celowniku

Już za 2 tygodnie Google wprowadzi nowe algorytmy, które mają za zadanie "nagrodzenie" stron mobilnych. Zobacz, jak przygotować się na te zmiany!

big_pketron-instagram.jpg
2303.2015

Instagram - zaangażuj użytkowników do promowania Twojej marki

Dowiedz się, jak prowadzić działania marketingowe w oparciu o Instagram - najszybciej rozwijający się portal społecznościowy. Przeczytaj, od czego zacząć i jak promują się najwięksi.Archiwum ›

Pracujemy dla: