Szukasz pracy w Ewitryna.pl
Masz chęć do pracy i jesteś specjalistą w swojej branży? Zapoznaj się z naszymi ogłoszeniami.

Kariera

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku COPYWRITER.

*** Copywriter ***

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnią historią. Jeśli chcesz współtworzyć z nami nowoczesne rozwiązania internetowe, cenisz profesjonalizm oraz komfort pracy w małym zespole zapraszamy Cię do nas.

Z uwagi na liczne wdrożenia szukamy Copywritera, osoby odpowiedzialnej za tworzenie tekstów, dobór grafik do tekstów oraz wprowadzanie tekstów (kopiowanych i własnych) na strony internetowe (także serwisy, sklepy, katalogi).

Zadania i obowiązki w skrócie

  • Przygotowywanie tekstów zgodnie z wytycznymi
  • Wprowadzanie tekstów i ich publikacja na stronach WWW za pomocą systemu CMS

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (3 miesiące)
  • Znajomość funcjonowania dowolnego systemu CMS od strony edytora (np. Wordpress)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Rzetelność w realizowaniu zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość podstaw HTML
  • Zainteresowania powiązane z nowymi technologiami

Oferujemy

  • Wynagrodznie w oparciu o umowę o pracę lub wynagrodzenie projektowe (okres próbny umowa zlecenie)
  • Szkolenia
  • Współpraca z doświadczonym zespołem programistów i project managerów
  • Dobrą atmosferę pracy, wyjścia firmowe, dostęp do X-boxa
  • Dofinansowanie języka angielskiego (Native Speakers)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@ewitryna.pl w nagłówku maila wpisując Copywriter.