Nowoczesne strony internetowe

Sprawdzone i skuteczne rozwiązania WWWKreatywne podejście Wygodne, tanie w utrzymaniu oprogramowanie 

Aplikacje Webowe dla firm,Chmura

Systemy wspomagające zarządzanie firmąSystemy księgowe, magazynowe, wsparcie sprzedażyAPI dla aplikacji mobilnych, integracje 

Marketing w MediachSpołecznościowych

Reklama w oparciu o najlepsze standardyKreujemy angażujące marki, budujemy relacje z Twoimi klientamiFacebook, Instagram, LinkedIn

Kompleksowy Content Marketing

Obsługa serwisów internetowych, zarządzanie treścią, copywritingDbamy o odbiór Twojej marki w Internecie Blogi, Artykułu sponsorowane, Strategia wpisów, SEO, SEM 

Google Partner Certified Professional

Wiedza o Google AdWords potwierdzona certyfikatemSkuteczne kampanie reklamoweRemarketing, Marketing produktów, B2B, B2C 

Blog

Witamy na naszym blogu. Zachęcamy do zaponania się z opisnanymi tu nowościami na rynku IT. Mamy nadzieję, że lektura naszego bloga pomoże Państwu w rozwoju swoich firm!

antywirusy-blog-ewitryna.jpg
0102.2017

Antywirusy - czy w ogóle ich potrzebujemy? Inżynier Mozilla radzi

Sprawdź, co o popularnym oprogramowaniu antywirusowym sądzi były pracownik światowej sławy przeglądarki internetowej. Czy Ty także uważałeś, że jest ono niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komputera? 

www-cena.jpg
1412.2016

Ile kosztuje strona internetowa – o czym warto wiedzieć

Tworzenie strony oczami klienta - zobacz, co powinieneś wiedzieć, zanim zlecisz wykonanie strony. Podpowiadamy, czego należy unikać i na co uważać, by strona przyniosła same korzyści.

tekst-blogowy-google-adwords-ewitryna.jpg
0208.2016

Typowe problemy z reklamą w Google AdWords

Sprawdź z jakimi problemami z kampaniami AdWords najczęściej spotykają się nasi Klienci. Masz podobne problemy? Skontaktuj się z nami, możemy Ci pomóc.

seo-tekst-blogowy-ewitryna.jpg
0502.2016

Nowości w SEO nie takie nowe

Dowiedz się, jakie zaszły zmiany w sposobie pozycjonowania stron internetowych w ostatnich dwóch latach i jaki to miało wpływ na pracę całego zespołu Ewitryny.

prtotypowanie-strony-internetowej-ewitryna-mini.jpg
2711.2015

Prototypowanie - Jak szybko i tanio rozpocząć i zweryfikować duży projekt?

Dowiedz się więcej o tym, jak stopniowe rozbudowywanie projektu pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Wykonaj prototyp, sprawdź jego działanie i twórz skuteczne rozwiązania.

tlum-reklama-ambientowa.jpg
2209.2015

Wciągaj klienta w świat produktu – przegląd najciekawszych reklam ambientowych

W czasach zalewu reklamowego, wszechobecnych banerów i uśmiechniętych pań z telewizji marketingowcy nie mają łatwego zadania. Ucieczka od sztywno wytyczonych marketingowych ścieżek wydaje się jedyną deską ratunku, która ma wprowadzać powiew świeżości do świata promocji wizerunku i w ten sposób przemawiać do klienta. 

na-bloga.jpg
2209.2015

Jak w Google Webmaster Tools zbadać poziom zaindeksowania strony internetowej?

Od dawna posiadasz stronę internetową, czy dopiero uruchomiłeś nową witrynę? Bez względu na to, jak brzmi odpowiedź na te pytania, powinieneś zapoznać się z możliwościami, które daje Google Webmaster Tools. Krok po kroku omawiamy jedną z ważniejszych funkcji tego narzędzia, czyli – badanie statystyk indeksowania podstron Twojego serwisu internetowego przez roboty Google.

jivochat.jpg
2109.2015

JivoChat - Chat OnLine dla wymagających, LiveChat

Zastanawiasz się nad uruchomieniem LiveChata na swojej stronie? Koniecznie przetestuj JivoChat.

zakupy.jpg
2807.2015

Kampania produktowa – nowa jakość reklamy

Utworzona stosunkowo niedawno nowa możliwość reklamowania w Google to ciekawa alternatywa, dla właścicieli sklepów internetowych. Kampanie produktowe prowadzone na podstawie narzędzia Google Merchant Center dają przedsiębiorcom możliwość dużo bardziej precyzyjnego zarządzania kampanią produktową w Google AdWords.

price-tag-1240865-1279x768.jpg
2107.2015

Kupon na 600 zł do wydania w Google AdWords!

Jako oficjalny Partner Google mamy dostęp do specjalnych ofert promocyjnych dla naszych Klientów. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować tym razem!

pokolenie_y.jpg
0807.2015

Poznaj Generację Y i dostosuj do niej marketing swojej firmy

Pokolenie Y to termin stosowany na określenie osób urodzonych pomiędzy 1984 a 1997 rokiem. Wielu przedsiębiorców niestety nie zdaje sobie sprawy z tego, że to właśnie Millenialsi są najszerszą grupą odbiorców ich oferty. Nie popełniaj tego błędu i dowiedz się jak zmienić strategię marketingową swojej firmy, aby zwiększyć sprzedaż. 

audyt.jpg
3006.2015

Czym jest audyt SEO?

Jak szybko sprawdzić, czy nasza strona dobrze się pozycjonuje? Przeprowadź jej audyt! To wyczerpująca analiza, która podpowie Ci w jakim stopniu Twoja strona odpowiada na wymogi wyszukiwarek.

0107.2015

Audyt SEO w specjalnej cenie!

Chcesz mieć pewność, że Twoja strona dobrze się pozycjonuje? Tylko dzisiaj możesz to sprawdzić w promocyjnej cenie!

konstrukcja.jpg
2306.2015

Koniec remontu - przedstawiamy nową stronę Ewitryny!

Po wielu testach, przemyśleniach, burzach mózgów, wzlotach i upadkach - oto jest! Nasza nowa strona:)

A mówią, że szewc bez butów chodzi...

tor-wyscigowy.jpg
2006.2015

Pozycjonowanie SEO - Nowe podejście wymagane!

Obecne algorytmy Google bardzo szybko potrafią wykryć i ukarać strony, które nie spełniają wymogów wyszukiwarki. Więc albo systematycznie pracujemy nad optymalizacją naszej strony, albo giniemy - przynajmniej w wynikach wyszukiwania.Archiwum ›

Pracujemy dla: